فایل صوتی خود هیپنوتیزم جذب شانس و اتفاقات خوب

  • 13 دی 1396
  • 1171
  • 0

فایل صوتی خود هیپنوتیزم  جذب شانس و اتفاقات خوب

چگونه خوش‌شانس ترین فرد روی کره زمین باشیم ؟

آیا شما دیگران را خوش‌شانس  می‌بینید ؟

آیا هرگز چیزی را برنده نمی‌شوید؟

موفق بودن و خوشبخت شدن حالت ذهنی است . شما می‌توانید خوش‌شانس باشید . این محصول با کمک عبارات تأکیدی پنهان شده به جذب شانس و اتفاقات خوشایند در زندگی‌تان بسیار کمک می‌کند به طوری که در تمام زمینه‌های زندگی به فردی خوش‌شانس تبدیل می‌شوید و شما فرصت‌های جدید و هیجان‌انگیزی را متوجه خواهید شد . شما نسبت به همه چیز دید مثبت خواهید داشت و همیشه خوش‌شانس می‌شوید .

بایستی یاد بگیرید که چطور شانس را به زندگی خود جذب کنید . اگر شما بتوانید در ذهن، خود را باور کنید، تجسم و احساس خوب کنید ، می‌توانید آنرا به واقعیت در زندگی‌تان تبدیل کنید.

فایل صوتی خود هیپنوتیزم  جذب شانس و اتفاقات خوب که به روش ساب لیمینال(هیپنوتراپی فاقد کلام)  تولید شده ، تلقینات موثری که ذهن فرد را برنامه ریزی میکند در قالب موسیقی و آواهای خاصی درآورده که شنیدن آن شما   را بسیار متعجب و شگفت زده خواهد کرد.                                                                                                                                                       

 در ساخت این فایل ها از عبارات تاکیدی بسیار قدرتمند و طراحی شده بر اساس اصول روانشناسی استفاده شده است   .   

پیشنهاد می کنیم روزانه یکبار به مدت حداقل 1ماه به این فایل گوش دهید

فایل های صوتی subliminal message تقریبا عملکردی مشابه فایل های خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی دارند، اما یک تفاوت عمده بین این دو محصول وجود دارد! فایل های هیپنوتراپی ( خود هیپنوتیزم کلامی) و فایل های subliminal message (فایل های فاقد کلام) هر دو بر ناخودآگاه اثر دارند و با تلقیناتی که به ناخودآگاه دارند باعث ایجاد تغییرات مطلوب و پایدار در فردی که تمرینات هر دوره را دنبال می کند، می شوند، اما هر یک از این فایل ها به شیوه ای کاملا متفاوت به ناخودآگاه نفوذ کرده و تغییرات مطلوب را رقم می زنند... .

در فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم، فردی که تمرین را دنبال می کند ابتدا وارد حالت خلسه و آرامش عمیق ذهنی و جسمی شده و سپس تلقینات مورد نظر به صورت مستقیم به ناخودآگاه وی داده می شود و با استفاده از تکنیک های هیپنوتراپی و با تکرار جلسات، تلقینات در ناخودآگاه وی تثبیت می شود، اما فایل های subliminal message اینگونه عمل نمی کنند، فایل های subliminal message تلقیناتی که قرار است به ناخودآگاه ارسال شود را در قالب نت ها و بیت های موسیقی به ضمیر ناخودآگاه می رساند، به عبارت دیگر در استفاده از فایل های subliminal message نیازی نیست که ابتدا وارد حالت خلسه شوید تا تلقینات به ضمیر ناخودآگاه وارد و در آن تثبیت شود، بلکه چون تلقینات به زبان نت ها و بیت های موسیقی طراحی، نوشته و اجرا شده، صرفا برای ضمیر ناخودآگاه قابل درک و تشخیص است و اطلاعات و تلقینات مطلوب، به راحتی در قالب زبان موسیقی به ضمیر ناخودآگاه تحویل داده می شود. بنابراین با تکرار گوش دادن به فایل های subliminal message به راحتی می توانید ذهن خود را با موردی که فایل برای آن طراحی شده، هم فرکانس و هم مدار کنید.

مزیتی که فایل های subliminal message نسبت به فایل های هیپنوتراپی دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید. می توانید در حین رانندگی، انجام کارهای خانه، مطالعه، مراقبت از کودکان، زمانی که در محل کار مشغول به کار هستید، یا حتی در حال پیاده روی و انجام تمرینات ورزشی نیز به این فایل ها گوش داده و عالی از تمرینات نتیجه بگیرید.

برای اینکه بتوانید از این فایل های قدرتمند نتیجه بگیرید، هیچ نیازی نیست که به پروسه ی بسیار پیچیده ای که در طراحی این نوع فایل ها دخیل است، آگاهی داشته باشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به این فایل های حرفه ای گوش داده تا اتوماتیک وار، بقیه ی پروسه برای شما رخ دهد و به راحتی نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را کسب نمایید.

ترجمه عبارات تأکیدی  پنهان به کار گرفته شده در فایل صوتی جذب شانس و اتفاقات خوب :

من در تمام زمینه‌های زندگی خوش‌شانس هستم       

من برای خوشبختی در زندگی سپاسگزارم         

من شانس را در زندگی‌ام جذب می کنم و مثبت می‌مانم  

شانس من همیشه در حال افزایش است    

من خوشبخت و خوش‌شانس متولد شده ام     

من خوش‌شانس ترین فرد روی کره زمین هستم    

من به طور طبیعی خوش شانس هستم      

زندگی من پر از خوشبختی است       

خوشبختی به طور طبیعی به سمت من می‌آید      

من احساس  خوش‌شانسی می‌کنم      

من شایسته خوشبختی هستم       

من همیشه خوش شانس هستم                 

من دید مثبت نسبت به همه چیز دارم        

من از تمام موفقیت‌هایم  در زندگی تشکر می‌کنم 

من همیشه در زمان مناسب و در جای مناسب هستم           

شانس‌ و خوشبختی همیشه در زندگی من وجود دارد   

 من در هر کاری که انجام می‌دهم خوش‌شانس هستم

 

 

 

 

 

خرید محصول فایل صوتی خود هیپنوتیزم جذب شانس و اتفاقات خوب

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

فایل صوتی خود هیپنوتیزم جذب شانس و اتفاقات خوب

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh