نقش بسیار مهم بخشیدن و عشق ورزیدن در کاهش وزن

  • 16 شهريور 1395
  • 646
  • 0

بخشیدن و عشق ورزیدن به کاهش وزن کمک میکند

 

بخشش یعنی گذشت کردن و دور بودن از احساس گناه و نارضایتی می باشـد. بخشـش در اغلب مذاهب دنیا عملی پسندیده است. ما نیز اعتقاد داریم بخشـش توانـایی زیـادی در کاهش وزن دارد. شاید از وقتی که زیر فشارهای روحـی کوچـک و بـزرگ زنـدگی قرار گرفتید،چاق شدید. اگر بتوانید اندوه و غم این گونه وقایع و افراد وابسـته به آن را رها کنید، می توانید بر پرخوری خودتان نیز غلبه کنید. اگر چه بنظر میرسد ایـن بـاور کمی سطحی و غیر منطقی باشد که با بخشش خودتان و بقیه لاغر بشوید، اما دست کـم اینکـه اگر تا به حال دیگران را برای اشتباهات شان نبخشیده اید، اکنون زمان خوبی اسـت؛ در واقـع کاهش وزن شما فرصت گرانبهایی برای رها کردن دردهای گذشته فراهم می کند.

 

افکار چاق را دور بریزید. دیگر به خودتان نگوید چاق هستید. با دیگران هم در ایـن مـورد صحبت نکنید. با دوستان چاقتان همدردی نکنید. بخاطر این مسـئله گریـه نکنیـد و غصـه دار نشوید. لطفا به این افکار منفی خاتمه بدهید. یک روز تمام افکار منفی خود را مرور کنیـد بعـد متوجه می شوید که آن روز چه تعداد از این پیام های منفی برای خود فرستادید و تعجب مـی کنید. این نوع افکار فقط مشکل اضافه وزن شما را پررنگ تر و از بین بردن مشـکل را سـخت تر میکنند .در جنگ با چاقی، شما بزرگ ترین دشمن خود میشوید.

وضعیت سلامت شما به میزانی که عشق می ورزیـد، وابسـته اسـت. ایـن عمیـق تـرین راز دستیابی به زندگی سالم و عالی است. در این راه، من فقط می توانم راهنمای شما باشم و بـرای اینکه تحریک تان کنم زندگی جدید و سالم تری را شروع کنید، هر کاری که می توانم انجـام داده ام. ایجاد تغییرات بر عهده شما است و آینده ای روشن پیش رویتان است. دکتـر گلییـان مک کیت می گوید: پس از سال ها مطالعات زیست شیمی، تحقیقات مولکولی، تجربیات با لینی و زندگی کردن، کشف کرد که قوی ترین نیروی انرژی زا برای سالم زیسـتن، انـرژی عشـق است

. عشق قوی ترین نیروی محرک برای حفظ تعادل انرژی بدن، فرآیند شفا یافتن، پیشگیری از بیماری، احیا و ترمیم سلولی، حیات اندام ها، تصفیه خون، و انتقال آزاد امـواج مثبت به شمار می آید. تغییرات از درون آغاز می شود. هر تصمیمی بگیرید و اهدافتان هر چـه باشد، باید بدانید هر سفری با گامی کوچک آغاز می شود. بدن شما همچون یک کشتی اسـت که با ایستادن بر روی عرشه آن از زندگی طولانی و شاد لذت خواهید برد.

بنابراین به خاطر بسپارید که به خودتان، بدن تان و کسانی که در زندگی تان هستند، حتـی به غریبه ها عشق بورزید و همچنین آغوش خود را به روی کسانی که به شما عشق مـی ورزنـد بگشایید و اینکار در کاهش وزنتان بسیار موثر است.

نقش بسیار مهم بخشیدن و عشق ورزیدن در کاهش وزن

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh